درباره من

محمدرضا کریمی هستم یکی از تولیدات زائد سیستم آموزشی ایران که تا لیسانس در رشته عمران درس خواندم ولی الان کاری که انجام میدهم هیچ ارتباطی با رشته‌ای که خوانده‌ام ندارد.

البته از حق نگذریم که علاقه به مسیری که الان در آن هستم هم در طول تحصیل در دانشگاه شکل گرفت. سال ۱۳۸۴ در سال اول دانشگاه بود که من بخاطر هم اتاقی با پسرخاله‌ام با دنیای اینترنت و کسب و کار آنلاین آشنا شدم و از آن روزها به طرق مختلف با این دنیای شگفت انگیز دست و پنجه نرم کردم.

من هم مثل تعداد زیادی از هم سالان خودم با ساختن وبلاگی در بلاگفا که آن زمان‌ها برو بیایی داشت وارد عرصه پهناور دنیای مجازی شدم که به نظر من از دنیای حقیقی هم حقیقی‌تر است.

بعد از آن کارهای مختلفی را آزمودم مثل فروشگاه اینترنتی، همکاری در فروش و در حین انجام این کارها، با مطالعاتی که در اینترنت داشتم به داشتن وب سایت شخصی علاقه‌مند شدم و شروع کردم به تحقیق در این مورد و این علاقه همیشه همراه من بود؛ در زمان تحصیل و حتی پس از فارغ التحصیلی و در زمان کار.

پس از فارغ التحصیلی در رشته خودم مشغول کار شدم که همزمان بود با ترند شدن شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مختلف که تب این عشق سوزان را در من دوباره زنده کرد و کم‌کم باعث شد تا من یک تصمیم جدی بگیرم و عطای آن کار و تحصیل را به لقایش بخشیدم و وبلاگ شخصی خودم را بر تارک اینترنت بنا نهادم.