چگونه با آیدی کانال خود در تلگرام کامنت بگذاریم؟

چگونه با آیدی کانال خود در تلگرام کامنت بگذاریم؟

مدتی قبل تلگرام قابلیت کامنت گذاشتن در زیر پست‌های کانال تلگرام را فعال کرد، من هم در مقاله افزودن قابلیت جدید کامنت گذاری در کانال تلگرام + روشی برای حذف کامنت یک پست به صورت کامل به آن پرداختم که در بخش نظرات آن پرسیده شد چگونه با آیدی کانال خود در تلگرام کامنت بگذاریم؟ در این مقاله به این سوال پاسخ خواهم داد.

چگونه با آیدی کانال خود در تلگرام کامنت بگذاریم؟

تلگرام برای رعایت حریم خصوصی ادمین‌های کانال‌های تلگرام این قابلیت را به تلگرام اضافه کرده که شما بتوانید به آیدی کانال تلگرام خودتان به جای آیدی شخصی جواب مخاطب‌هایتان را بدهید یا در کانال‌های دیگر با همان آیدی کانال تلگرام‌تان کامنت بگذارید تا حریم خصوصی شما حفظ شود.

برای استفاده از این قابلیت در بخش نظرات زیر پست‌های خودتان یا پست‌های کانال‌های دیگر روی عکس لوگوی پروفایل خودتان مطابق شکل کلیک کنید.

گذاشتن کامنت با آیدی کانال تلگرام

 

در مرحله بعد بعد از کلیک کردن روی عکس لوگوی پروفایل خودتان به لیستی از آیدی خودتان و آیدی کانال‌هایی که در تلگرام ساخته‌اید، دسترسی خواهید داشت که می‌توانید انتخاب کنید با کدام آیدی می‌خواهید کامنت بگذارید.

کامنت گذاشتن با آیدی چنل تلگرام

 

از این لیست می‌توانید انتخاب کنید که می‌خواهید با آیدی شخصی کامنت بگذارید یا با آیدی کانال تلگرام می‌خواهید این کار را انجام دهید.

نکته آخر هم اینکه این روند برگشت‌پذیر است و هر وقت خواستید می توانید به آیدی شخصی خودتان برگردید از طریق طی کردن مراحل بالا.

 

شما با آیدی شخصی یا آیدی کانال تلگرام تان کامنت می گذارید؟

به نظر شما کدام روش برای تعامل در تلگرام بهتر است؟ اینکه با آیدی شخصی خودمان پاسخ مخاطب را بدهیم یا این که با آیدی کانال مان جواب مخاطب را بدهیم؟ خوشحال می شوم نظرات خودتان را در بخش نظرات همین پست ببینم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *