روزی برای بازخورد و کامنت نویسی

نکته ای برای کامنت نویسی

این مقاله در روند چالش ۲۰۰ روز مقاله نویسی منظم نوشته می‌شود. طبق مشورت و صحبتی که با دوستان شرکت کننده در چالش داشتم به این نتیجه رسیدیم که روزهای جمعه چالش را اجرا نکنیم.

 

خوب چالش اجرا نکنیم چه کار کنیم؟

فعلن ۲ پیشنهاد آماده کرده‌ام برای روز جمعه که در ادامه مطرح می‌کنم که با رای‌گیری به یک جمع‌بندی خواهیم رسید و باهم اجرا خواهیم کرد.

یکی از پیشنهادهایی که توسط چند نفر از دوستان هم مطرح شد این بود که روز جمعه را به روز بازخورد اختصاص دهیم و به سایت‌های دوستان شرکت کننده در چالش سر بزنیم و به همدیگر بازخورد دهیم.

پیشنهاد دیگر هم این است که کلن روزهای جمعه دست از اینترنت و لپ‌تاپ و گوشی، بشوییم و گوشه خلوت گزینیم و یک روز کامل به استراحت بپردازیم.

پیشنهاد سوم هم این است که ما همچنان دوست داریم در روزهای جمعه هم به چالش ادامه دهیم و نمی‌خواهیم این حلقه تناوب نوشتن را قطع کنیم.

 

جمع بندی پیشنهادها

از دوستان حاضر در چالش می‌خواهم که در این مورد حتمن نظر خودشان را اعلام کنند و اگر پیشنهادی دارند مطرح کنند. در بخش نظرات همین مقاله یا به صورت مستقیم برای خود من بفرستید که من از سمت شما مطرح کنم.

این ۳ پیشنهاد را همین امروز داخل کانال تلگرام چالش ۲۰۰ روز مقاله نویسی مطرح می‌کنم و با هم در مورد این موضوع یک تصمیم خوب خواهیم گرفت.

برای بازخورد دادن به همدیگر هم این چند روز یک مدلی را از کامنت نویسی را مطرح کردم و خیلی نتیجه گرفتم که اینجا با شما هم در میان می گذارم.

 

نکته ای در مورد کامنت نویسی

من در یک پلت فرم یک ماه است که دارم کامنت نویسی را امتحان می‌کنم و به این نتیجه رسیدم که اگر قرار است بازخورد بدهیم، بهتر است که ابتدا محتوای مورد نظر را کامل بخوانیم و آن را هضم کنیم.

یک نمونه کامنت که خودم خیلی خوشم آمد به این صورت بود که مخاطب من برایم نوشته بود که من ویدیوی شما را کامل دیدم و به یک نکته در وسط ویدیو اشاره کرده بود که آن مطلبی که در وسط ویدیو مطرح شد بسیار برایم جالب بود و این نشان می‌داد که او وقت گذاشته و محتوای من را دیده است.

به نظرم مهم است که اشاره کنم به این مورد و ارجاع دهیم به قسمت‌هایی از محتوا و از تولید کننده محتوا سوالی بپرسیم.

پس به جای کامنت نویسی کلی برای ۱۰ نفر برای یک نفر کامنت ۱۰ خطی بنویسید. نتیجه این کامنت نویسی را به مرور در رسانه خود مشاهده خواهید کرد.

فکر می کنم که نکته‌ای که اشاره کردم ربطی به این مقاله نداشت ولی نکته‌ای بود که اگر اینجا نمی‌نوشتم از دست می‌رفت.

منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان برای ادامه چالش هستم و این تصمیم یک تصمیم جمعی خواهد بود که همگی به آن پایبند خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *