آموزش نحوه جستجوی پیام های یک کاربر در گروه تلگرام

جستجوی پیام های یک نفر در گروه تلگرام

چند وقت پیش در یکی از گروه های تلگرام که عضو هستم، یکی از دوستانم کتابی در مورد پیاده روی و دویدن معرفی کرده بود و من عکس آن کتاب را ذخیره نکرده بودم، از آن روز هم یک ماه گذشته بود و پیام دوستم در داخل پیام های زیاد گروه گم شده بود. امروز که داشتم دنبال آن پیام می‌گشتم کمی سردرگم شدم، ولی یکهو یادم افتاد که می‌شود داخل یک گروه در تلگرام پیام های یک نفر را جستجو کرد، پس از پیدا کردن آن پیام دوستم تصمیم گرفتم که این روش را با شما هم به اشتراک بگذارم پس در ادامه با من همراه باشید.

آموزش نحوه سرچ در پیام های یک کاربر خاص گروه تلگرام

۱-برای جستجوی در پیام های یک نفر در گروه تلگرام برنامه تلگرام را باز کرده و وارد گروه مورد نظر خود شوید.
۲-آیکون سه نقطه واقع در گوشه سمت راست بالای گروه را انتخاب کنید.
۳-گزینه Search را انتخاب کنید.

سرچ در پیام های یک کاربر خاص گروه تلگرام

۴-حالا آیکون شبیه به آدمک نمایش داده شده در عکس پایین را انتخاب کنید.
۵-لیستی از اعضای گروه در زیر بخش جستجوی پیام نمایان می شوند که می توانید کاربر یا عضو مورد نظرتان را از بین آنها انتخاب کنید تا در بین پیام های آن فرد در گروه به جستجو بپردازید اگر تعداد اعضای گروه زیاد است و یافتن فرد مورد نظر در لیست برایتان سخت است در این مرحله می توانید آیدی تلگرام فرد مورد نظر را هم وارد کنید.
۶-حالا عبارت مورد نظرتان را وارد کنید تا همان عبارت را در بین پیام های این کاربر در گروه برایتان جستجو کند و نتیجه را به شما نمایش دهد.

جستجو در پیام های یک کاربر گروه تلگرام

همیشه یک راه ساده تر وجود دارد!

در تمام کارهایی که انجام می‌دهم به تجربه به من ثابت شده که همیشه برای تمام کارها یک راه ساده‌تر و راحت‌تری وجود داره که آن هم فقط از آزمایش کردن راه‌های مختلف به دست می‌آید پس شما هم دست به کار بشوید مخصوصا در فضای آنلاین و کار با اپلیکیشن‌های مختلف روش‌های مختلف را تست کنید و از خرابکاری نترسید، هر چه بیشتر دست به خرابکاری بزنید، تجربه های ارزشمندتری به دست خواهید آورید.

درباره جستجو در تلگرام و گروههای تلگرام هر سوالی دارید در بخش نظرات بنویسید در سریع‌ترین زمان ممکن به تمام آن‌ها پاسخ خواهم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *