معرفی سایت های دانلود عکس رایگان و باکیفیت برای تولید محتوا

معرفی برترین منابع دانلود رایگان عکس باکیفیت

یکی از بزرگترین دغدغه های افراد برای تولید محتوا پیدا کردن عکس مناسب برای مقاله سایت و پست شبکه های اجتماعی شان است. بیشتر افراد برای پیدا کردن عکس از سایت گوگل ایمیجز استفاده می کنند. ولی یک سری منابع و سایت های دانلود عکس رایگان و باکیفیت وجود دارد که اگر از آنها استفاده کنید یک گام از دیگران جلوتر خواهید بود، در این مقاله به معرفی این منابع خواهیم پرداخت.

اگر به دنبال تمایز خاص در عکس هایتان هستید تا به انتخاب اول کاربران تبدیل شوید پیشنهاد می کنم مقاله عکس پست های وبلاگ | راه حلی برای تمایز را بخوانید.

سایت های دانلود عکس رایگان و باکیفیت:

این لیست سایت هایی است که خودم برای عکس های مقالات، شبکه های اجتماعی و هر طراحی دیگری سراغشان می روم

۱- وبسایت دریبل (Dribbble):

اولین سایتی که برای عکس ها به آن سر میزنم وب‌سایت دریبل است. این وب‌سایت برای این ساخته شده است که طراح‌های گرافیک نمونه کارهایشان را در آن قرار دهند تا کارفرماها بتوانند بر اساس نیازشان بهترین طراح را استخدام کنند.

۲- وبسایت آن‌اسپلش (Unsplash):

دومین سایتی که به آن سر می زنم سایت Unsplash است، آن‌اسپلش به عکاس‌ها اجازه می‌دهد تا تصاویر خود را روی سایت آپلود (بارگذاری) کنند، برخلاف سایر رقبا، وب‌سایت آن‌اسپلش به کاربران خود بابت قوانین کپی‌رایت سخت نمی‌گیرد و به خاطر همین قوانین ساده‌ای که دارد در حال حاضر یکی از بزرگترین منابع تامین عکس محسوب می‌شود.

۳-وبسایت فری پیک (Freepik):

منبع بعدی من برای پیدا کردن تصاویر سایت فری پیک است. شما در سایت Freepik می توانید هر چیزی که دنبالش هستید را در فرمت های مختلف() پیدا کنید.

۳-وبسایت یاندکس (Yandex):

یاندکس موتور جستجوی کشور روسیه است که در جستجوها متفاوت با گوگل رفتار می‌کند و به همین خاطر بیشتر مواقع عکس‌های جالبی می‌شود در آن برای موضوعات وب سایت‌مان پیدا کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *